Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“.

Sukūrėme šią virtualią parduotuvę tam, kad mūsų parduodamų gaminių galėtų lengvai ir patogiai įsigyti ne tik Kauno, bet ir kitų Lietuvos miestų bei mažesnių miestelių gyventojai. Taip pat tai puiki galimybė mūsų gaminius pirkti lietuviams, gyvenantiems užsienyje, bei Lietuvos lino bei medžio dirbiniais besižavintiems užsieniečiams. Visada laukiame jūsų taip pat ir mūsų „Lino-medžio“ parduotuvėje Kauno senamiestyje, Vilniaus g. 32, kur dirbame jau 10 metų.


Parduotuvė priklauso UAB „Gintarinis suvenyras“, įmonės kodas: 135907745.

Elektroninėje parduotuvėje linasmedis.lt jums siūlome:

Platų asortimentą drabužių ir aksesuarų iš natūralaus lino - moterims, vyrams ir vaikams. Namų tekstilės: staltiesių ir servetėlių, takelių, stalo komplektų, prijuosčių bei puodkėlių, lininių duoninių bei padėklų, patalynių, lininių suvenyrų - gairelių, skirtukų knygoms, tautinių juostų, skirtų vestuvių ar jubiliejaus progai.


Vilnos gaminių. Moteriškų bei vyriškų drabužių iš natūralios vilnos, kojinių, pirštinių, kepurių bei šalikų. Taip pat pas mus įsigysite veltinių batų iš natūralios avies vilnos.

Medinių dirbinių. Įvairių drožinių - rūpintojėlių, kaukių, angelų figūrėlių, paveikslų, lazdų, rankšluostinių ir juostinių, verpsčių, medinių indų bei įrankių, namų apyvokos daiktų.

Medinių žaislų. Šokliukų, mašinėlių, lingynių, dėlionių, įvairių žaislų patiems mažiausiems.

Suvenyrų. Tautinių lietuviškų lėlių, matrioškų, magnetų ir kt.

Proginės ir vestuvių atributikos. Jubiliejinių ir piršlio juostų, rankšluosčių, originalių dovanų ir atributikos.

Krikštynų atributikos. Vaikiškų rūbelių, batukų iš lino, žvakių ir kitų reikalingų krikštynoms atributų.


Daugumą virtualioje parduotuvėje siūlomų gaminių taip pat parduodame ir savo parduotuvėje. Su meistrais, kurie juos kuria, bendraujame ne vienerius metus. Gaminiai visiškai atitinka aukščiausiai dirbinių kokybei keliamus reikalavimus.


Svarbiausi šios virtualios parduotuvės kriterijai: saugumas ir kokybė.


Susisiekite su mumis:

Elektroninė parduotuvė linasmedis.lt

el.p.: info@linasmedis.lt

tel.: 8 679 78268


Parduotuvė „Linas-medis“, Vilniaus g. 30, Kaunas